کتاب احیا کردن خاک | Pdf

کتاب احیا کردن خاک | Pdf

کتاب احیا کردن خاک | Pdf

کتاب احیا کردن خاک | Pdf

 

کود برای کلفت شدن ساقه گیاه
علت کلوخه شدن خاک

کتاب احیا کردن خاک اثر رولند بانچ یکی از کتاب‌های تخصصی انتشارات دانشگاه سمنان برای دانشجویان و پژوهشگران رشته کشاورزی  است.

انتشارات دانشگاه سمنان با بهره گیری از حدود ۵۰۰ نفر هیات علمی در دانشکده‌ها و گروه‌های آموزشی مختلف خود مفتخر به تالیف و ترجمه بیش از ۱۰۰۰۰۰ صفحه محتوای آموزشی در بیش از ۳۰۰ عنوان کتاب چاپی بوده و در تولید و توسعه هرچه بیشتر علوم و فنون نوین در ایران عزیز تلاش می‌نماید.

بیش از ۵ عنوان از کتاب‌های اساتید هیات علمی این دانشگاه به چاپ سوم رسیده و بیش از ۳۰ عنوان نیز چاپ دوم خود را پشت سر گذاشته‌اند و به عنوان مراجع علمی و آموزشی در دانشگاه‌های کشور مورد استفاده علم آموزان قرار گرفته‌اند.

این انتشارات در راستای ترویج علم و فرهنگ اصیل ایرانی اسلامی موفق به چاپ بیش از ۲۰ عنوان کتاب در زبان‌های عربی، انگلیسی و فرانسوی شده و تلاش‌ها در راستای صادرات علمی همچنان ادامه داشته و خواهد داشت.

کتاب‌های انتشارات دانشگاه سمنان همگی ویژگی‌های برجسته‌ای همچون تالیف و ترجمه توسط کادر علمی مجرب و بنام، همکاری با مولفین و مترجمین غیر دانشگاهی، بهره‌گیری از تکنولوژی‌های روز دنیا در صنعت چاپ و رعایت اصول و استانداردهای نگارشی و ادبی هستند.

 

کنترل کود

فرقی که بیشتر گیاهان آپارتمانی با گیاهان فضای آزاد دارند این است که شما بایستی اولا کود را کنترل شده وبا احتیاط به گلدانها بدهید چرا که درگیاهان آپارتمانی مثل فضای آزاد دست شما برای مصرف کود باز نیست چرا که ممکن است باعث گیاهسوزی گل شما شود و دوما اینکه تقویت گیاهان آپارتمانی بیشتر از طریق ریشه انجام می شود تا اندام هوایی و شما کمتر کود را اسپری می کنید.

در اینجا لازم است که به صورت کلی در مورد انواع کودها ی غذایی مطالبی خدمت شما ارائه گردد که این مطالب در مورد همه ی گیاهان چه فضای آزاد و چه آپارتمانی یکسان می باشد.

 

 

 

کود برای کلفت شدن ساقه گیاه
علت کلوخه شدن خاک

محصول مفیدی برای شما بود ؟ پس به اشتراک بگذارید برای دوستانتان
درباره این محصول نظر دهید !
  • توضیحات محصول را به خوبی بخوانید و در صورت نیاز به راهنمایی از بخش کاربری و سیستم تیکت استفاده نمایید .
  • پشتیبانی محصولات سیستم تیکت و تماس از طریق واتس آپ می باشد .
  • برای دریافت آخرین نسخه محصولات و دسترسی همیشگی به محصولات خریداری شده حتما در سایت عضو شوید .
  • پرداخت از طریق درگاه بانکی انجام میشود در غیر این صورت با ما تماس بگیرید
قالب فروش فایل

محصولات مرتبط