دانلود Pdf کتاب راهنمای جامع مصور بازاریابی

 

دانلود Pdf کتاب راهنمای جامع مصور بازاریابی

دانلود Pdf کتاب راهنمای جامع مصور بازاریابی

دانلود Pdf کتاب راهنمای جامع مصور بازاریابی

 

راهنمای جامع مصور بازاریابی مرجعی برای بازاریابان و فعالان این حوزه نوشته مالکوم مک‌دونالد و پیتر موریس است. هادی اکرمی، سیدابراهیم بهرامی و امین کاظمی این اثر را به فارسی ترجمه کرده‌اند.

کتاب‌­های شرکت به دو صورت کاربردی جهت استفاده صادرکنندگان و واردکنندگان محترم و دانشگاهیان گرامی تهیه و منتشر می‌­گردد در حال حاضر نیز بیش از ۳۰ عنوان از کتاب­‌های این شرکت، به عنوان کتاب مرجع در مراکز آموزشی اعم از دانشگاه، موسسات آموزشی کاربردی، سازمان­‌های دولتی و غیردولتی تدریس می­‌شود.

مفاهیم و اصول بازاریابی در کتاب راهنمای جامع مصور بازاریابی با به کار گیری گرافیک و انتقال مفاهیم در موقعیت استفاده و کاربرد آنها در عمل صورت گرفته است و ماندگاری و ملموس بودن اصول و مفاهیم انتقال‌یافته به خواننده مهم ترین ویژگی این کتاب است.

 

دانلود Pdf کتاب راهنمای جامع مصور بازاریابی

 

بازاریابی امیال و نیازهای ارضا نشده را شناسایی میکند. به عبارت دیگر بازاریابی بخش هایی از بازار را به عنوان مناسب ترین بخش برای شرکت شناسایی و مشخص میکندکه شرکت توانایی و امکان عرضه خدمات به آن را دارد و همچنین مناسب ترنی محصولات و خدمات مورد نیاز آن بخش را طراحی و معرفی میکند.

 

ویژگی ای  که این کتاب را از کتب با موضوع مشابه در این زمینه متمایز میکند نحوه ارائه مطالب آن است.انتقال مفاهیم و اصول بازاریابی با بکارگیری گرافیک و در موقعیت استفاده و کاربرد آنها در عمل صورت گرفته است. میتوان ماندگاری و ملموس بودن اصول و نفاهیم انتقال یافته به خواننده را مهمترین و بزرگترین مزیت اینگونه کتب دانست.

 

 

 

منبع : گوگل

محصول مفیدی برای شما بود ؟ پس به اشتراک بگذارید برای دوستانتان
درباره این محصول نظر دهید !
  • توضیحات محصول را به خوبی بخوانید و در صورت نیاز به راهنمایی از بخش کاربری و سیستم تیکت استفاده نمایید .
  • پشتیبانی محصولات سیستم تیکت و تماس از طریق واتس آپ می باشد .
  • برای دریافت آخرین نسخه محصولات و دسترسی همیشگی به محصولات خریداری شده حتما در سایت عضو شوید .
  • پرداخت از طریق درگاه بانکی انجام میشود در غیر این صورت با ما تماس بگیرید
قالب فروش فایل

محصولات مرتبط