سایت در حال بارگذاری است ...

هدیه ویژه سایت بیست میشم جایزه تا پایان سال 1401 برای همه کاربران با وارد کردن کد : 20misham20p از ما 20 درصد تخفیف بگیرید. مشاهده جشنواره

0911-148-2708 p.a_uk@yahoo.com تایم کاری : (24 ساعته) تهران ، میدان انقلاب

فردریک فلس

فردریک فلس

فردریک فلس

روز چهارشنبه (16 مارس)، گیدو وستروله، وزیر امور خارجه فدرال، استعفای پروفسور هانس یواخیم گرکه را به عنوان رئیس موسسه باستان شناسی آلمان به طور تشریفاتی پذیرفته و از جانشین وی، پروفسور فریدریک فلس، در این سمت استقبال خواهد کرد.

فریدریک فلس، یک باستان شناس کلاسیک، اولین زن در تاریخ مؤسسه باستان شناسی آلمان خواهد بود که ریاست یکی از بزرگترین مؤسسات تحقیقات باستان شناسی در جهان را بر عهده دارد. پروفسور فلس یکی از مشهورترین زنان در رشته خود است. او از طیف گسترده ای از تمرکز در تحقیقات، از کار میدانی باستان شناسی گرفته تا مسائل مربوط به شمایل نگاری و مطالعات بصری پشتیبانی می کند.

این مؤسسه در سال 1829 تأسیس شد و با یک وقفه، از سال 1874 تحت نظارت وزارت خارجه فدرال اداره می‌شود. این مؤسسه که در سراسر جهان مشهور است، کاوش‌های باستان‌شناسی را انجام می‌دهد، ارتباطات بین‌المللی را در دانشگاه حفظ می‌کند و جایگاه مهمی در فرهنگ آلمان دارد. روابط و سیاست آموزشی در خارج از کشور مؤسسه باستان‌شناسی آلمان دپارتمان‌هایی در آتن، قاهره، استانبول، مادرید و رم و همچنین دفاتری در بغداد، پکن، دمشق، صنعا و تهران دارد. همچنین دارای واحدهای تحقیقاتی در امان، اورشلیم و لیسبون است. یکی از وظایف بخش‌های مؤسسه در خارج از کشور، فراهم کردن مکانی برای گردهمایی کارشناسان هر کشور میزبان است.

فردریک فلس

فریدریک (ماریا) فلس (متولد ۱۹۶۴) یک دانشمندو باستان شناس کلاسیک آلمانی است. در سال ۲۰۰۳ ، وی به عنوان استاد باستان شناسی کلاسیک در دانشگاه آزاد برلین منصوب شد . در مارس ۲۰۱۱ ، او اولین زنی شد که به عنوان رئیس مؤسسه باستان‌شناسی آلمان منصوب شد که مسئول ۳۰۰ حفاری و پروژه های دیگر در سال است.

مطلب مرتبط :  خلاصه کتاب رازهای مذاکرات قدرتمند

زندگینامه

فلس در ۲۵ مه ۱۹۶۴ در اونا متولد شد و در سال ۱۹۸۳ از مدرسه ( Geschwister-Scholl-Gym ) این شهر فارغ التحصیل شد. وی سپس در دانشگاه های تریر ، وورتسبورگ و ماینتس تاریخ هنر ، تاریخ باستان و باستان شناسی کلاسیک را آموخت. [۴][۵] با اتمام پایان نامه” نوکران فداکار و موزیسین های فرقه در نقش برجسته های تاریخی” (آلمانی: Opferdiener und Kultmusiker auf stadtrömischen historischen Reliefs ) وی در سال ۱۹۹۲ از ماینس فارغ التحصیل شد.

Friederike Fless: Wie sie wurde - was sie ist - Wissen - Tagesspiegel

تاریخچه کاری

در سال ۱۹۹۳ از موسسه باستان شناسی کمک هزینه سفر دریافت کرد. در سال ۱۹۹۴ ، وی تحقیق در دانشگاه کلن را آغاز کرد و کار بر روی “تأملاتی در مورد اشکال تصاحب و کارکردهای گلدانهای آتیک شکل قرمز در قرن ۴ قبل از میلاد” ( آلمانی: Überlegungen zu den Formen der Aneignung und den Funktionen attisch-rotfiguriger Vasen im 4 Jh. v. Chr. ) را به پایان رساند. که منجر به شایستگی وی در سال ۲۰۰۰ و سخنرانی مربوطه شد. وی پس از سه سال سخنرانی در دانشگاه لایپزیگ ، به عنوان استاد موسسه باستان شناسی کلاسیک در دانشگاه آزاد برلین منصوب شد. وی یکی از مشارکت کنندگان اصلی در خوشه تعالی دانشگاه Topoi – شکل گیری و تحول فضا و دانش در تمدن های باستان بود . [۶] در سال ۲۰۱۱ ، او رئیس مؤسسه باستان شناسی آلمان شد.

در سال ۲۰۱۴ ، فلس از دانشگاه هومبولت برلین دکترای افتخاری دریافت کرد. وی در نوامبر ۲۰۱۴ به دلیل سهم بی نظیر خود در مدیریت علوم و علوم ، دکترای افتخاری را از دانشگاه هومبولت برلین دریافت کرد .

مطلب مفیدی برای شما بود ؟ پس به اشتراک بگذارید برای دوستانتان
درباره این مطلب نظر دهید !
قالب فروش فایل

مطالب زیرا حتما بخوانید ...

بئاتریس کارباخال

بئاتریس کارباخال

بئاتریس کارباخال بئاتریس کارباخال (اسپانیایی: Beatriz Carvajal‎؛ زادهٔ ۲۴ دسامبر ۱۹۴۹) یک بازیگر اهل اسپانیا است. از فیلم‌هایی که وی در آن‌ها نقش داشته است، می‌توان به دردسر قریب‌الوقوع، جادوگران و نینت اشاره نمود. بئاتریس کارباخال   فیلم شناسی تلویزیون 625 Lineas (1978)، توسط خوزه آنتونیو …

ادامه توضیحات

ماسیمو مائورو

ماسیمو مائورو ماسیمو مائورو (انگلیسی: Massimo Mauro؛ زادهٔ ۲۴ مهٔ ۱۹۶۲) بازیکن فوتبال اهل ایتالیااست. از باشگاه‌هایی که در آن بازی کرده‌است می‌توان به باشگاه فوتبال یوونتوس، باشگاه فوتبال ناپولی، و باشگاه فوتبال اودینزه اشاره کرد.   دوست داشتین این مطلب رو ببینید : …

ادامه توضیحات

بزرگراه ایر کجاست ؟

بزرگراه ایر کجاست ؟

بزرگراه ایر کجاست ؟ بزرگراه آیر جاده ای به طول ۱٬۶۶۰ کیلومتر (۱٬۰۳۰ مایل) است که استرالیای غربی و استرالیای جنوبی را از طریق دشت نولاربور به هم پیوند داده است. بزرگراه ایر بخشی از بزرگراه ۱ و بزرگراه ملی استرالیا است و ارتباط پرت و آدلاید از طریق آن …

ادامه توضیحات
قالب فروش فایل

محصولات زیرا حتما ببینید ...

0