هدیه ویژه 20000 تومانی بیست میشم جایزه تابستانی سایت برای همه کاربران مشاهده جشنواره

0911-148-2708 p.a_uk@yahoo.com تایم کاری : (24 ساعته) تهران ، میدان انقلاب

آلمان (رشت) کجاست ؟ | 20 میشم

آلمان (رشت) کجاست ؟ | 20 میشم

 

آلمان (رشت) کجاست ؟ | 20 میشم

آلمان (رشت) کجاست ؟ | 20 میشم

 

 

المان ، روستایی از توابع بخش مرکزی شهرستان رشت در استان گیلان ایران است. واقع در رشت، گیلان، شمال ایران: روستایی با نام آلمان در حاشیه شهرستان رشت قرار دارد. پس از گذشتن از روستای پستک و در انتهای دیوار فرودگاه رشت به روستای آلمان (رشت) که منطقه ای خوش آب و هوا می‌باشد می‌رسیم.

این روستا دارای یک میدان و چند فروشگاه و یک مسجد می‌باشد. منطقه‌ای است آرام که از باغ‌ها و زمین‌های کشاورزی احاطه شده‌است. این روستا از طریق جاده‌ای آسفالت به روستای پستک و محله گلسار رشت متصل می‌باشد؛ و راه‌های روستایی، آن را به اتوبان رشت به انزلی و مناطق و روستاهای اطراف متصل می‌کنند. جمعیت روستا حدود ۴۰۰ نفر می‌باشد که برخی از این افراد ساکنین دائم روستا نمی‌باشند و صرفاً به دلیل خوش آب و هوا بودن منطقه اقدام به ساخت ویلا در آن منطقه کرده‌اند.

 

آلمان (رشت) کجاست ؟ | 20 میشم

آلمان (رشت) کجاست ؟ | 20 میشم

 

 

اولین آلمان در ایران در همین شمال خودمان قرار دارد. این روستای سرسبز و خوش آب و هوا از توایع شهرستان رشت است و در استان گیلان قرار دارد. دسترسی به این روستا هم آسان است و بعد از گذشتن از روستای پستک و فرودگاه بین المللی رشت به روستایی به نام آلمان می رسید! در مورد وجه تسمیه این روستا اطلاعات دقیقی در دست نیست اما برخی معتقدند که در زمان جنگ جهانی این روستا محل استقرار نیروهای آلمانی بوده و به همین دلیل به نام روستای آلمان نامگذاری شده است. (برای حمایت ما لطفا برای دوستانتان بفرستید)

 

آلمان (رشت) کجاست ؟ | 20 میشم

جمعیت

این روستا در دهستان پیربازار قرار دارد و بر اساس سرشماری مرکز آمار ایران در سال ۱۳۸۵، و در حال حاضر این روستا ۴۰۰ نفر سکنه دارد و بسیاری افراد هم ساکن دائمی این روستا نیستند. همان طور که گفتیم روستای آلمان بسیار خوش آب و هواست و برخی افراد در این روستا ویلا دارند و در تابستان برای فرار از گرمای تابستان به این روستا می آیند. روستای آلمان از طریق جاده آسفالت به روستای پستک و همین طور محله گلسار رشت هم مرتبط است. در این روستا همه متولد آلمان هستند و حتی نام خانوادگی بسیاری افراد، آلمانی است!

 

مطلب مرتبط :  نوزاد پسرتان را ختنه کنید یا نکنید؟ | 20 میشم

آلمان (رشت) کجاست ؟ | 20 میشم

 

 

منبع : گوگل

مطلب مفیدی برای شما بود ؟ پس به اشتراک بگذارید برای دوستانتان
درباره این مطلب نظر دهید !
قالب فروش فایل

مطالب زیرا حتما بخوانید ...

قالب فروش فایل

محصولات زیرا حتما ببینید ...

0