کتاب family & friends 1

کتاب family & friends 1

کتاب family & friends 1

                 کتاب family & friends 1

                 کتاب family & friends 1

فایل مورد نظردر قالب pdf  با حجم 179 مگابایت می باشد. دوستان گرامی ارجمند و عزیز در صورت تمایل می توانید این فایل بسیار با ارزش را به صورت مستقیم از سایت بیست میشم تهیه بفرمائید.

 

 

student book family & friends

workbook family & friends

teacher s book

flash cards

story book : the little red hen

کتاب family & friends 1

کتاب family & friends 1

              کتاب family & friends 1

آموزش انگلیسی به کودکان با مجموعه Family & Friends

کتاب family & friends 1 ( زبان انگلیسی برای کودکان ) مجموعه کتاب‌های جذاب و کاربردی Family & Friends که یکی از متد‌های قوی در آموزش زبان کودکان به شمار می‌رود توسط انتشارات آکسفورد به چاپ رسیده است.
این مجموعه کتاب‌ها با ساختاری مشخص، بصورت گام به گام و با استفاده از تصویرسازی‌ّهای مناسب و خلق موقعیت‌های مختلف آموزش انگلیسی را برای کودکان رده سنی ۶ تا ۱۱ سال بسیار دلپذیر کرده است.

امروزه يكي از دغدغه هاي مهم خانواده‌های ایرانی آموزش زبان انگليسي فرزندانشان بصورت صحیح و اصولی ميباشد.

همانطور كه ميدانيد انگليسي زبان رسمي ٥٣ كشور است و از هر ٥ نفر يك نفر قادر به صحبت با اين زبان مي‌باشد.

پدر و مادرهاي عزيز بايد اين نكته را درنظر داشته باشند كه دانستن يك زبان به غير از زبان مادري قدرت ذهنی فرزندان را به طور چشمگيري افزايش ميدهد و آنها را با فرهنگ و ملل مختلف در سراسر دنيا آشنا ميكند.

از طرفي دانستن زبان انگليسي بخصوص براي خانواده‌هايي كه قصد مهاجرت دارند بسيار حائز اهميت است زيرا اگر فرزندانشان به اين زبان مسلط باشند امكان ادامه تحصيل در بسياري از مدارس درسراسر جهان را داشته و ميتوانند در مناسب ترين مدارس و بهترين دوره‌هاي آموزشي در دنیا ورود نمایند.
بسياري از خانواده‌ها فكر ميكنند كه آموزش زبان دوم در سنين پايين در كودكي سبب بروز اختلالات و مشكلات زبان شناسي در كودك خواهد شد .

اما تحقيقات اخير اين موضوع را به صورت كامل رد ميكند و پيشنهاد ميشود كه آموزش زبان انگلیسی به صورت غير مستقيم از مراحل آغازين تولد و سنین ۲ و ۳ سال شروع شود.

ولي اين نكته را در نظر داشته باشيد كه فرد آموزش دهنده ميبايست دانش كافي ، تلفظ و لهجه ي صحيحي داشته باشد زيرا آموزش غير حرفه اي و اشتباه ميتواند تاثير بسيار بدي به روند آموشي كودكان داشته باشد.

نکته دیگر در خصوص این مجموعه این است که محتوای کتاب ها با توجه به تصاویر مخصوص سن نواجوانان بسیار مهیج و جالب می باشند و نوجوانان را به درگیر شدن در فرآیند یادگیری زبان انگلیسی ترغیب می کنند.

کتاب family & friends 1

کتاب family & friends 1

            کتاب family & friends 1

‌ دوره  Family & Friends 1

در این کتاب زبان آموزان به ساختن جمله های کوتاه تسلط پیدا میکنند و قادر خواهند بود به سوالاتی که مربوط به موضوعات درس است پاسخ دهند.

زبان آموزان پس از اتمام این کتاب قادر خواهند بود درباره چیزهای مورد علاقه خود (رنگ ورزش میوه غذا و…) خانواده و مکان ها و مشاغل درباره داشته های خود (have got/has got) و درباره  توانایی های خود (can/cant) صحبت کنند. ( زبان انگلیسی برای کودکان ) 
در این دوره علاوه بر نکات قبلی، استفاده از فلش کارت  (flash card) بسیار توصیه میشود زیرا یادگیری لغت با استفاده از این روش بسیار سریع و انگیزشی است و حافظه تصویری زبان آموز را تقویت می‌کند.

کتاب family & friends 1

کتاب family & friends 1

                     کتاب family & friends 1

 مزایای این مجموعه

یکی دیگر از مزایای این مجموعه این است که تقریبا هر چیری که برای یک مجموعه کامل موردنیاز است در مجموعه فمیلی اند فرندز گنجانده شده است. مثلا  برای دانش آموزن کتاب دانش آموز وجود دارد که دارای فایل صوتی نیز می باشد.

از آنجایی که مباحث در کتاب دانش آموز آموزش داده می شوند برای اینکه تسط زبان آموزان بیشتر شود کتاب کار هم وجود دارد که نوجوانان باید پس از یادگیری هر درس تمرینات متعلق به آن درس در کتاب کار را نیز حل کنند.

همچنین برای اساتید نیز کتاب معلم وجود دارد که نحوه تدریس و نکاتی دیگر که موردنیاز آنها می باشد در آن گنجانده شده است.

علاوه بر این زبان آموزان می توانند با استفاده از نمونه سوالات فمیلی اند فرندز هم سطح توانایی خودشان را ارزیابی کنند.

مثلا نوجوانانی که در حال کار کردن روی سطح دوم این مجموعه هستند می توانند نمونه سوالات فمیلی اند فرندز 1 را پاسخ دهند که در این صورت متوجه خواهند شد که سطح زبانشان در چه حدی است و چقدر پیشرفت حاصل شده است.

کتاب family & friends 1

کتاب family & friends 1

                   کتاب family & friends 1

از این که تا پایان متن با ما همراه بودید سپاسگزاریم.
پشتیبانی سایت بیست میشم همیشه بصورت آنلاین باشما در ارتباط است ( واتس آپ شماره : 09111482708 )
منبع:گوگل
محصول مفیدی برای شما بود ؟ پس به اشتراک بگذارید برای دوستانتان
درباره این محصول نظر دهید !
  • توضیحات محصول را به خوبی بخوانید و در صورت نیاز به راهنمایی از بخش کاربری و سیستم تیکت استفاده نمایید .
  • پشتیبانی محصولات سیستم تیکت و تماس از طریق واتس آپ می باشد .
  • برای دریافت آخرین نسخه محصولات و دسترسی همیشگی به محصولات خریداری شده حتما در سایت عضو شوید .
  • پرداخت از طریق درگاه بانکی انجام میشود در غیر این صورت با ما تماس بگیرید
قالب فروش فایل

محصولات مرتبط