دانلود Pdf کتاب معادلات دیفرانسیل | حسین فرامرزی

دانلود Pdf کتاب معادلات دیفرانسیل | حسین فرامرزی

دانلود Pdf کتاب معادلات دیفرانسیل | حسین فرامرزی

دانلود Pdf کتاب معادلات دیفرانسیل | حسین فرامرزی

کتاب معادلات دیفرانسیل نوشته حسین فرامرزی است. کتابی که پیش روی شما است تمامی مباحث مربوط به معادلات دیفرانسیل را پوشش می‌دهد. شیوه ارائه مطالب در این کتاب بدین صورت است که هر فصل، شامل دو بخش درسنامه و نمونه سوالات است. در بخش اول، مطالب، ساده و روان بیان شده، همچنین از ذکر مطالب غیر ضروری خودداری شده است. ارائه مثال‌های متنوع در هر قسمت از درس، سبب افزایش سرعت یادگیری و تفهیم مطالب می‌شود.

بخش دوم هر فصل از کتاب شامل سوالات امتحان‌های دانشگاه‌های شریف، امیرکبیر، علم وصنعت، تهران و دانشگاه‌های آزاد تهران جنوب، تهران مرکزی، تهران شمال، علوم وتحقیقات، قزوین ،کرج و… از سال ۱۳۸۴ تا ۱۳۹۱ است.

 

 

دانلود pdf کتاب معادلات دیفرانسیل حسین فرامرزی + 707 مسئله حل شده از دانشگاه های شریف ، تهران ، امیر کبیر ، علم و صنعت ، آزاد تهران و … و همچنین سوالات برگزیده کتاب های بوریس ، آرمانویچ ، دمیدوویچ ، آپوستل و … را برای شما آماده دانلود کرده ایم.

معادلات دیفرانسیل حسین فرامرزی

در کتاب معادلات دیفرانسیل حسین فرامرزی هر فصل ، شامل سه بخش درسنامه ، سوالات و تمرینات می باشد. در بخش اول مطالب ، ساده و روان بیان شده ، همچنین از ذکر مطالب غیر ضروری خودداری شده است. ارایه مثال های متنوع در هر قسمت از درس ، سبب افزایش سرعت یادگیری و تفهیم مطالب می گردد. بخش دوم هر فصل از کتاب شامل سوالات امتحان های دانشگاه های شریف ، امیرکبیر ، علم و صنعت ، تهران و دانشگاه های آزاد تهران جنوب ، تهران مرکزی ، تهران شمال ، علوم و تحقیقات ، قزوین ، کرج و… از سال 1384 تا 1397 می باشد.

 

بعلاوه از آنجایی که اغلب سوالات امتحانی دانشگاه ها از کتب آدامز ، مارون ، دمیدووینچ ، و برادلی است ، گزیده ای از سوالات این کتب و البته کتب دیگر که حاوی مفاهیم مهمی می باشند نیز آورده شده تا دانشجو از رجوع به هرگونه منبع سوال دیگری بی نیاز گردد. کتاب 707 معادلات دیفرانسیل حسین فرامرزی کتاب ، شامل بیش از ۷۶۰ مساله با پاسخ های کاملا تشریحی است که از حیث تنوع و تعدادی می توان آن را در بین سایر کتب معادلات دیفرانسیل بینظیر دانست. سعی شده از هرگونه تکرار پرهیز شود و سوالات تکراری به عنوان سوال مشابه در زیر آن سوال آورده و فقط جواب نهایی آن ذکر شده است.

 

توصیه می شود : در صورت داشتن زمان کافی و جهت کسب تسلط بیشتر به سراغ آنها بروید. نام منبع هر سال در مقابل آن ذکر شده که یکی از مزیت های این طرح آن است که دانشجویانی که در دانشگاه های مختلف مشغول به تحصیل هستند. می توانند سطح علمی خود را با سایر دانشگاه ها بسنجند. 

 

معادلات دیفرانسیل حسین فرامرزی

 

  فهرست مطالب معادلات دیفرانسیل حسین فرامرزی  :

 

فصل اول: مقدمات

فصل دوم: معادلات دیفرانسیل مرتبه اول

فصل سوم: معادلات دیفرانسیل مرتبه دوم و بالاتر

فصل چهارم: حل معادلات دیفرانسیل با روش سری ها

فصل پنجم: تبدیل لاپلاس

فصل ششم: دستگاه معادلات دیفرانسیل خطی

ضمیمه: جدول فرمول های ریاضی

 

 

 

منبع : گوگل

محصول مفیدی برای شما بود ؟ پس به اشتراک بگذارید برای دوستانتان
درباره این محصول نظر دهید !
  • توضیحات محصول را به خوبی بخوانید و در صورت نیاز به راهنمایی از بخش کاربری و سیستم تیکت استفاده نمایید .
  • پشتیبانی محصولات سیستم تیکت و تماس از طریق واتس آپ می باشد .
  • برای دریافت آخرین نسخه محصولات و دسترسی همیشگی به محصولات خریداری شده حتما در سایت عضو شوید .
  • پرداخت از طریق درگاه بانکی انجام میشود در غیر این صورت با ما تماس بگیرید
قالب فروش فایل

محصولات مرتبط