هدیه ویژه 20000 تومانی بیست میشم جایزه تابستانی سایت برای همه کاربران مشاهده جشنواره

0911-148-2708 p.a_uk@yahoo.com تایم کاری : (24 ساعته) تهران ، میدان انقلاب

گونتر کوبیش چه کسی بود ؟ | 20 میشم

گونتر کوبیش چه کسی بود ؟ | 20 میشم

 

گونتر کوبیش چه کسی بود ؟ | 20 میشم

 

گونتر کوبیش چه کسی بود ؟ | 20 میشم

 

 

گونتر کوبیش (به آلمانی: Günter Kubisch) بازیکن فوتبال و مدافع اهل آلمان شرقی بود که از سال ۱۹۶۱ میلادی عضو تیم ملی فوتبال آلمان شرقی بوده‌است. وی در ۱ بازی ملی حضور داشته و در بازی‌های ملی‌اش گلی به ثمر نرساند. گونتر کوبیش آخرین بازی ملی خود را در سال ۱۹۶۱ میلادی انجام داد.

 

BSG Motor Mitte Magdeburg

كوبیش از ده سالگی در SG Eintracht Sudenburg ، یكی از پیشینیان 1. FC Magdeburg ، فوتبال را شروع كرد. او در همه تیم های جوانان باشگاه بازی کرد و اولین بازی خود را در تیم اصلی این باشگاه انجام داد – که اکنون BSG Motor Mitte Magdeburg نامیده می شود – در 29 ژوئن 1957 در برابر ویسموت گرا. او بین سالهای 1957 و 1971 در 326 بازی لیگ ، 29 مسابقه FDGB-Pokal و 13 مسابقه در مرحله اروپا برای 1. FC Magdeburg و پیشینیان آن بازی کرد.

 

گونتر کوبیش چه کسی بود ؟ | 20 میشم

اولین گل باشگاه اوبرلیگا

در مجموع او سه بار در مسابقات جام حذفی آلمان شرقی ، FDGB-Pokal برنده شد و دو بار در سال 1959 و 1967 با باشگاه خود به DDR-Oberliga صعود کرد. در سال 1960 ، کوبیش اولین گل باشگاه اوبرلیگا را به ثمر رساند در پیروزی 2-0 برابر امپور روستوک.  یكی از آزادگان خطرناك او در اولین گل مگدبورگ در سطح اروپا پاس گل داد كه توسط پیتر هوئر در بازی SC Aufbau Magdeburg برابر Galatasaray S.K به ثمر رسید. 

 

گونتر کوبیش چه کسی بود ؟ | 20 میشم

 

مطلب مرتبط :  ووجیمش چیموشویتس | 20 میشم

 

در سال 1961 ، كوبيش تنها دعوت خود را به تيم ملي فوتبال آلمان شرقي بدست آورد ، در حالي كه در باخت 1-3 مقابل لهستان مغلوب شد. علاوه بر این ، او یک بار در تیم ملی B ، هفت بار در تیم های زیر 23 سال و سه بار در تیم های ملی زیر 18 سال بازی کرد. 

 

مارسل مالتریتس

در سال 1971 ، او از تیم اول FC Magdeburg بازنشسته شد ، اما دو سال دیگر در تیم دوم بازی کرد. جدا از شغل اصلی خود در یک شرکت ساختمانی ویژه مگدبورگ ، او به عنوان مربی نیمه وقت در تیم های مختلف 1. FC Magdeburg کار می کرد. در میان دیگران ، او مربی مارسل مالتریتس حرفه ای بوندس لیگا بود. در سال 1990 ، او بازنشستگی پیش از موعد را انتخاب کرد و همچنین روزهای مربیگری خود را پایان داد.

 

گونتر کوبیش چه کسی بود ؟ | 20 میشم

 

کوبیش بازیکنی است که بیشترین حضور را در 1 بازی داشته است. سلف پیشینیان FC Magdeburg SC Aufbau Magdeburg ، در 216 مسابقه رقابتی برای این باشگاه ظاهر شده است. گونتر كوبيش در سال 2005 بر اثر عوارض سكته مغزي با تشخيص نادرست درگذشت.

 

 

گونتر کوبیش چه کسی بود ؟ | 20 میشم

 

 

منبع : گوگلویکی پدیا | بیست میشم

مطلب مفیدی برای شما بود ؟ پس به اشتراک بگذارید برای دوستانتان
درباره این مطلب نظر دهید !
قالب فروش فایل

مطالب زیرا حتما بخوانید ...

قالب فروش فایل

محصولات زیرا حتما ببینید ...

0