سایت در حال بارگذاری است ...

هدیه ویژه سایت بیست میشم جایزه تا پایان سال 1401 برای همه کاربران با وارد کردن کد : 20misham20p از ما 20 درصد تخفیف بگیرید. مشاهده جشنواره

0911-148-2708 p.a_uk@yahoo.com تایم کاری : (24 ساعته) تهران ، میدان انقلاب

دانلود 118 تست دستور زبان کنکور با پاسخ تشریحی

دانلود 118 تست دستور زبان کنکور با پاسخ تشریحی

 

دانلود 118 تست دستور زبان کنکور با پاسخ تشریحی :

 

در اینجا جزوه ی  118 تست دستور زبان کنکور با پاسخ تشریحی که شامل تستهای کنکورهای آزاد و سراسری داخل و خارج از کشور می باشد. برای داوطلبان کنکوری و دانش آموزان عزیز تهیه و تنظیم شده است.  لطفا برای دانلود  118 تست دستور زبان کنکور با پاسخ تشریحی به ادامه مطلب بروید.

 

دانلود 118 تست دستور زبان کنکور با پاسخ تشریحی

 

 کسب در صد بالا و یا حتی متوسط در درس ادبیات می تواند تراز و رتبه داوطلب را در کنکور بسیار زیاد بهبود بخشد، یادگیری تمامی کتب سالهای مختلف درس ادبیات و زبان فارسی مخصوصا زبان فارسی دارای اهمیت بسیار بالایی بوده و تمرینها و مثالهای موجود در کتاب باید حتما مطالعه و بررسی شود.
قواعد و نکات بصورت کامل فرا گرفته شود چون یادگیری این نکات باعث می شود پاسخ بسیاری از تست ها روش شود و جهت شروع تست زنی، کتاب و جزوات استاندارد باید مطالعه شود.
زمان از مهمترین فاکتورهای مهم در پروسه تست زنی است، افزایش سرعت تست زنی فقط با تمرین و تکرار امکانپذیر است، در کنکوربرای 25 تست ادبیات و زبان فارسی حدود 20 دقیقه زمان در نظر گرفته شده است.

برای مهارت در تست زنی درس ادبیات و زبان فارسی مخصوصا مبحث دستور زبان فارسی بلافاصله بعد از مطالعه، تست های مربوط به هر بخش انجام شود تا مطالب بهتر و عمیق تر در ذهنتان جا بیفتد.

یادگیری دستور زبان در ادبیات فارسی نیاز به مرور و حل تستهای فراوان دارد بنابراین برای مهارت بیشتر هر روز زمانبندی مشخصی را برای آن اختصاص دهید. برای دانش آموزانی که در این درس مشکلاتی را دارند.

 

دانلود 118 تست دستور زبان کنکور با پاسخ تشریحی

دستور زبان مجموعه قوانین و ضوابط حاکم بر ساختار واژه‌ها، جمله‌ها، واج‌ها و آواها و معناها در زبان است. به عبارت دیگر؛ دستور زبان مجموعه قواعد و آیین‌هایی است که اهل زبان آن‌ها را به‌طور قراردادی و دسته‌ایی، مجموعه‌ای (همکاری دسته جمعی)، و تکاملی (نقاشی، خط میخی و…) فراگرفته و زبان‌ آموزان، برای درک بهتر گفتار و نوشتار اهل زبان، آن را می‌آموزند. در تقسیم‌بندی‌های سنتی، دستور زبان به‌ طور کلی از دو شاخه‌ی واژه‌شناسی (صرف) و جمله‌شناسی (نحو) تشکیل شده‌ است. صرف و نحو با هم دستورِ یک زبان را تشکیل می‌دهند؛ ولی امروزه دستور زبان را، که زیرشاخه‌ای از دانش زبان‌شناسی به‌شمار می‌آید، دارای بخش‌های آواشناسی، واج‌شناسی، صرف، نحو و معناشناسی می‌دانند.

 

انجام این مراحل در هنگام مطالعه توصیه می شود:

  • یادگیری تمامی دروس ادبیات و زبان فارسی
  • یادگیری دقیق معنی شعرها
  • فراگیری تاریخ ادبیات
  • خواندن معنی لغات و املا
  • مطالعه زبان فارسی و آرایه های ادبی

 

در یادگیری این درس بسیار مهم است که از انباشته شدن مباحث کاملا پرهیز شود و همزمان با مطالعه، تستهای استاندارد مخصوصا تستهای کنکورهای آزاد، سراسری داخل و خارج از کشور زده شود.

 

دانلود 118 تست دستور زبان کنکور با پاسخ تشریحی

 

 

منبع : google.com

 

مطلب مفیدی برای شما بود ؟ پس به اشتراک بگذارید برای دوستانتان
قالب فروش فایل

مطالب زیرا حتما بخوانید ...

متاسفانه موردی یافت نشد ...

قالب فروش فایل

محصولات زیرا حتما ببینید ...

0