سایت در حال بارگذاری است ...

هدیه ویژه سایت بیست میشم جایزه تا پایان سال 1401 برای همه کاربران با وارد کردن کد : 20misham20p از ما 20 درصد تخفیف بگیرید. مشاهده جشنواره

0911-148-2708 p.a_uk@yahoo.com تایم کاری : (24 ساعته) تهران ، میدان انقلاب

دانلود 1 پروژه سیستم ثبت نام آموزش دانشگاه به زبان دلفی

 

دانلود 1 پروژه سیستم ثبت نام آموزش دانشگاه به زبان دلفی

دانلود 1 پروژه سیستم ثبت نام آموزش دانشگاه به زبان دلفی

 

 

این پروژه (پروژه سیستم ثبت نام آموزش دانشگاه به زبان دلفی)  به زبان دلفی نوشته شده و از بانک اطلاعاتی اکسس استفاده مینماید.

دانلود 1 پروژه سیستم ثبت نام آموزش دانشگاه به زبان دلفی

منوی نرم افزار :

1 – فرم معرفی استاد

2 – فرم معرفی دانشجو

3 – فرم معرفی درس

4 – فرم انتخاب واحد دانشجو

جهت استفاده و تحویل به استاد میتوانید ظاهر نرم افزار را از طریق سورس آن تغییر دهید.

 

یادگیری صحیح زبان برنامه نویسی دلفی

زبان برنامه نویسی دلفی بسیار قدرتمند است. قطعاً نرم افزار حسابداری هلو به گوشتان خورده است این نرم افزار به زبان دلفی نوشته شده است. امروز قصد داریم زبان دلفی را به صورت گام به گام بررسی نماییم. یادگیری کاربردی هر زبانی قطعاً بهتر می تواند نتیجه بخش باشد.

اجزای زبان برنامه نویسی دلفی

ابزار های زبان برنامه نویسی دلفی بسیار قدرتمند هستند، این شناخت این ابزارها قطعاً به شما کمک می کند که ساده تر کدنویسی نمایید. منوها و پنجره های مختلفی که در این لاین قرار دارد قطعاً می تواند شما را به پروژه های مختلف نزدیکتر نماید. متغیرهای مختلفی در زبان برنامه نویسی دلفی استفاده می شود بنابراین عملیات تبدیل بین متغیرها از اهمیت بسیار ویژه ای برخوردار است.

شما در زبان برنامه نویسی دلفی می بایست از حلقه های تکرار به درستی استفاده نمایید، تصمیم گیری صحیح در زبان برنامه نویسی دلفی بسیار مهم و ضروری است. زبان برنامه نویسی دلفی بدون شرط گذاری هیچ مفهومی ندارد. اگر دقت نمایید تمامی روال حسابداری بر اساس شرط می باشد.

 

دانلود 1 پروژه سیستم ثبت نام آموزش دانشگاه به زبان دلفی

پروژه کاربردی با زبان برنامه نویسی دلفی

شما برای یادگیری زبان دلفی بهتر است روال را به صورت پروژه محور ادامه دهید. یک پروژه تست می تواند به شما بسیار کمک نماید. در واقع این پروژه یک بار نوشته شده و بارها مورد استفاده قرار می گیرد.

مقایسه بین مقادیر مختلف به شما اجازه می دهد که دید بهتری نسبت به زبان برنامه نویسی دلفی داشته باشید. بدست آوردن جواب و استفاده از عملگرهای ریاضی و منطقی در همین ابتدای راه یک ضرورت محسوب می شود. به عنوان مثال می توانید بدست آوردن بزرگترین عدد بین دو عدد صحیح را کدنویسی کنید. قطعاً روال های ساده سبب می شود که با این زبان بیشتر آشنا شوید.

مطلب مرتبط :  دانلود پروژه رزرو بلیط هواپیما به زبان ویژوال بیسیک

 

دانلود 1 پروژه سیستم ثبت نام آموزش دانشگاه به زبان دلفی

بانک اطلاعاتی زبان دلفی

برای ایجاد یک بانک اطلاعاتی دقیق می بایست در ابتدا فرم های پروژه را به دقت طراحی نمایید، تعداد فرم و محتویات آن می بایست طبق سیاستی دقیق تعیین شود فرم ها در بانک اطلاعاتی از اهمیت بسیار ویژه ای برخوردار هستند. پس از ساخت فرم ها به اندازه لازم می بایست فرم ها به بانک اطلاعاتی متصل شود و البته این کار برای کنترل ها نیز می بایست به دقت صورت پذیرد.

شما می بایست برای عملیات اصلی ثبت، حذف، ویرایش و جستجو کدنویسی نمایید. به طور کلی زبان برنامه نویسی دلفی نیاز به دقت بالایی در بخش پایگاه داده دارد. پس از اعمال 4 عمل اصلی می بایست در خصوص شرط های مختلف که برای فرم های ورود گذاشته می شود دقت شود، ابتدا کدنویسی فرم ورود صورت می پذیرد و سپس شرط های لازم به دقت تست خواهد شد.

 

دانلود 1 پروژه سیستم ثبت نام آموزش دانشگاه به زبان دلفی

دانلود 1 پروژه سیستم ثبت نام آموزش دانشگاه به زبان دلفی

فایل های متنی در زبان برنامه نویسی دلفی

استفاده از تایمر در این زبان از اهمیت ویژه ای برخوردار است. به طور مثال می بایست فابل پروژه شما به صورت کاربردی طراحی شود و برای اعمال تایمر نیز قابل قبول باشد. فایل های متنی که با زبان برنامه نویسی دلفی نوشته می شوند می توانند به چندین شکل تهیه شوند، توجه کنید که مدل های مختلفی از فرم ها در زبان برنامه نویسی دلفی وجود دارد که هر کدام براساس سلیقه و شرایط پروژه شما اعمال خواهد شد.

موضوع مهم در این زبان گزارش گیری است، بخش گزارش گیری یک یاری دهنده ایده آل است، در این بخش تمامی خطاها به سرعت قابل بررسی است و زمان زیادی از شما گرفته نخواهد شد.

مطلب مرتبط :  دانلود 1 پروژه مهندسی نرم افزار | سیستم مدیریت بیمه

 

دانلود 1 پروژه سیستم ثبت نام آموزش دانشگاه به زبان دلفی

نمایش ساعت در زبان برنامه نویسی دلفی

اگر به برنامه های مختلف نگاهی بیندازید مشخص می شود که تایم از اهمیت ویژه ای برخودار  است و به طور کلی نمایش ساعت در فرم ها بسیار مهم است. زبان برنامه نویسی دلفی برای نمایش ساعت از سه گام مهم استفاده می نماید.

در ابتدا می بایست مشخص شود که تایم قرار است به چه صورتی نمایش داده شود و البته این موضوع قابل تغییر است. در گام بعدی تمامی پارامترهایی که برای کدنویسی تایم در فرم ها نیاز است مشخص خواهد شد، در گام آخر ساعت بر اساس موقعیت جغرافیایی اعلام شده نمایش داده خواهد شد.

به طور کلی در یک برنامه می بایست سیاستی مطرح شود تا بتوان از پر و یا خالی بودن فیلدهای مختلف مطلع شد این کار در زبان برنامه نویسی دلفی توسط بخش کنترل صورت می پذیرد. به این ترتیب فضای خالی با یک هشدار به فرد اعلام خواهد شد.

 

دانلود 1 پروژه سیستم ثبت نام آموزش دانشگاه به زبان دلفی

مطالب تکمیلی زبان دلفی

قابلیت بسیار جالب زبان برنامه نویسی دلفی تغییر زبان فرم در زمان اجرا می باشد به این معنی که وقتی فرم به مرحله اجرا رسید کاربر بتواند زبان آن را با توجه به زبان خود تنظیم نماید، به این ترتیب تمام کاربران می توانند دسترسی قابل قبولی به فرم داشته باشند.

روال های شرط گذاری در زبان برنامه نویسی دلفی متفاوت است به این معنی که شما می توانید با استفاده از کنترل ها نیز شرط های خود را اعمال نمایید، قطعاً استفاده از کنترل ها از دسته آیتم های جدید در زبان برنامه نویسی دلفی بوده و در نسخه های ارتقا یافته دیده می شود.

آموزش زبان دلفی بسیار ساده است، کاربرد زبان دلفی در مسائل محاسباتی بسیار مشهور است و این زبان توانسته جایگاه ویژه ای به خود اختصاص دهد.

 

دانلود 1 پروژه سیستم ثبت نام آموزش دانشگاه به زبان دلفی

دانلود 1 پروژه سیستم ثبت نام آموزش دانشگاه به زبان دلفی

 

منبع : پروژه و تاپلرن

 

دانلود پروژه سیستم ثبت نام آموزش دانشگاه به زبان دلفی

فرستنده : بیست میشم

حجم فایل : 491 کیلوبایت

مطلب مفیدی برای شما بود ؟ پس به اشتراک بگذارید برای دوستانتان
درباره این مطلب نظر دهید !
قالب فروش فایل

مطالب زیرا حتما بخوانید ...

دانلود 1 تحقیق پیرامون پایگاه داده ها و دیتابیس

تصویری در خصوص پایگاه داده

دانلود 1 تحقیق پیرامون پایگاه داده ها و دیتابیس     سرفصل: پایگاههای داده داده ( Data ) و اطلاعات  (‌ Information ) موجوديت ( Entity ) صفت خاصه  ( Attribute ) روش بانك اطلاعاتي …

ادامه توضیحات

1دانلود مقاله امنیت پایگاه داده ها

  شرح مختصر : 1دانلود مقاله امنیت پایگاه داده ها  بیان میدارد که با گسترش استفاده از تکنولوژي وب و توسعه برنامه‌هايي که براي کارکرد درين بستر توليد ميشوند مباحث مربوط به امنيت پايگاههاي داده اي …

ادامه توضیحات

دانلود پروژه رزرو بلیط هواپیما به زبان ویژوال بیسیک

ویژوال بیسیک

  دانلود پروژه رزرو بلیط هواپیما به زبان ویژوال بیسیک     ویژوال بیسیک چیست :   ویژوال بیسیک (به انگلیسی: Visual Basic) توسعه یافته زبان برنامه‌نویسی بیسیک می‌باشد. بیسیک توسط پروفسور جان کمنسی و توماس کرتز از کالج دارتموث برای نوشتن …

ادامه توضیحات
قالب فروش فایل

محصولات زیرا حتما ببینید ...

0