سایت در حال بارگذاری است ...

هدیه ویژه سایت بیست میشم جایزه تا پایان سال 1401 برای همه کاربران با وارد کردن کد : 20misham20p از ما 20 درصد تخفیف بگیرید. مشاهده جشنواره

0911-148-2708 p.a_uk@yahoo.com تایم کاری : (24 ساعته) تهران ، میدان انقلاب

جین اسکات

جین اسکات

                                                          جین اسکات متن کامل و ترجمه

جین اسکات

جین اسکات (انگلیسی: Gene Scott؛ ۱۹۲۹–۲۰۰۵) کشیش آمریکایی است که زندگی‌اش موضوع فیلمی مستند از ورنر هرتسوک به نام مرد خشمگین خدا شده‌است.

جین اسکات

اوایل زندگی و حرفه

جین اسکات در بوهل، آیداهو به دنیا آمد. او دکترای خود را گرفت. در سال 1957 در فلسفه های تعلیم و تربیت در دانشگاه استنفورد و پس از آن تقریباً پنجاه سال به عنوان وزیر منصوب شد. اسکات در طول زندگی حرفه ای خود به عنوان معلم سیار برای مجامع خدا پنطیکاستی، رئیس انجمن انجیل کامل کلیساها و وزیران بین المللی به مدت نه سال و در مجموع به مدت سی و پنج سال به عنوان کشیش پروتستان خدمت کرد. مرکز مسیحی وسکات و مرکز ایمان. اسکات در پانزده سال آخر خدمتش، خدمات آموزشی هفتگی یکشنبه کتاب مقدس را در کلیسای جامع دانشگاه لس آنجلس در لس آنجلس، کالیفرنیا برگزار کرد.

در سال 1975، اسکات به عنوان کشیش مرکز ایمان، یک کلیسای جماعت چهل و پنج ساله در گلندیل، کالیفرنیا انتخاب شد. شبکه پخش ایمان اولین ایستگاه تلویزیونی مسیحی و اولین شبکه ای بود که برنامه بیست و چهار ساعته مسیحی را ارائه کرد. اسکات یک پخش زنده تلویزیونی شبانه را به شبکه، جشنواره ایمان اضافه کرد.

در سال 1983، شبکه دانشگاه شروع به پخش اولین شبکه تلویزیونی مذهبی بیست و چهار ساعته از طریق ماهواره به آمریکای شمالی و بیشتر مکزیک و کارائیب کرد. ایستگاه های تلویزیونی و رادیویی وابسته خدمات و آموزش های شبانه اسکات را پخش می کنند.

مطلب مرتبط :  قانون کارما | 20 میشم

 

فعالیت ها و عضویت های بشردوستانه

فعالیت های خیریه اسکات شامل جمع آوری پول برای کتابخانه عمومی لس آنجلس و مرکز آبزیان رز بول در پاسادنا بود. علایق و عضویت های او عبارتند از:

 

کتابخانه مرکزی لس آنجلس Save the Books telethon
نایب رئیس هیئت مدیره مرکز آبزیان رز بول و یکی از مدیران موسس آن
عضو هیئت مدیره “Rebuild L.A.”
عضو بنیاد فیلاتلیس نیویورک

 

 

منبع : گوگلویکی پدیا | بیست میشم

 

سلام مجدد خدمت شما سروران | سایت بیست میشم همیشه در کنار شما بوده و هست و از شما تقاضامندیم در صورت داشتن سوال و راهنمایی با ما در ارتباط باشید. ( واتس آپ : 09111482708 )

 

 

 

مطلب مفیدی برای شما بود ؟ پس به اشتراک بگذارید برای دوستانتان
درباره این مطلب نظر دهید !
قالب فروش فایل

مطالب زیرا حتما بخوانید ...

ایوون کریگ | Yvonne Craig

ایوون کریگ | Yvonne Craig

ایوون کریگ | Yvonne Craig ایوون کریگ (انگلیسی: Yvonne Craig؛ زادهٔ ۱۶ مهٔ ۱۹۳۷-درگذشته ۱۷ اوت ۲۰۱۵) یک هنرپیشه اهل ایالات متحده آمریکا بود. از فیلم‌ها یا برنامه‌های تلویزیونی که وی در آن نقش داشته است می‌توان به مریخ به زنان نیاز …

ادامه توضیحات

بهداشت

بهداشت بهداشت به فارسی افغانستان «صحت» یا نظافت علم و هنر پیشگیری از بیماریها، طولانی کردن عمر و بالا بردن سلامتی به‌وسیلهٔ کوشش‌های اجتماعی است. بر همین اساس، برای بهداشت فردی، عمومی، روانی و غذایی تعریف‌هایی وجود دارد. پیشینهٔ بهداشت سه زن جوان در حال حمام، ۴۳۰ تا ۴۴۰ پیش …

ادامه توضیحات

جیمز دووال

جیمز دووال   جیمز دووال (انگلیسی: James Duval‎؛ زادهٔ ۱۰ سپتامبر ۱۹۷۲) یک هنرپیشه، و نوازنده اهل ایالات متحده آمریکا است. وی از سال ۱۹۹۳ میلادی تاکنون مشغول فعالیت بوده‌است. از فیلم‌ها یا برنامه‌های تلویزیونی که وی در آن نقش داشته است …

ادامه توضیحات
قالب فروش فایل

محصولات زیرا حتما ببینید ...

0