هدیه ویژه بیست میشم جایزه تا پایان سال 1400 برای همه کاربران با وارد کردن کد : 20misham20p از ما 20 درصد تخفیف بگیرید مشاهده جشنواره

0911-148-2708 p.a_uk@yahoo.com تایم کاری : (24 ساعته) تهران ، میدان انقلاب

جین اسکات

جین اسکات

                                                          جین اسکات متن کامل و ترجمه

جین اسکات

جین اسکات (انگلیسی: Gene Scott؛ ۱۹۲۹–۲۰۰۵) کشیش آمریکایی است که زندگی‌اش موضوع فیلمی مستند از ورنر هرتسوک به نام مرد خشمگین خدا شده‌است.

جین اسکات

اوایل زندگی و حرفه

جین اسکات در بوهل، آیداهو به دنیا آمد. او دکترای خود را گرفت. در سال 1957 در فلسفه های تعلیم و تربیت در دانشگاه استنفورد و پس از آن تقریباً پنجاه سال به عنوان وزیر منصوب شد. اسکات در طول زندگی حرفه ای خود به عنوان معلم سیار برای مجامع خدا پنطیکاستی، رئیس انجمن انجیل کامل کلیساها و وزیران بین المللی به مدت نه سال و در مجموع به مدت سی و پنج سال به عنوان کشیش پروتستان خدمت کرد. مرکز مسیحی وسکات و مرکز ایمان. اسکات در پانزده سال آخر خدمتش، خدمات آموزشی هفتگی یکشنبه کتاب مقدس را در کلیسای جامع دانشگاه لس آنجلس در لس آنجلس، کالیفرنیا برگزار کرد.

در سال 1975، اسکات به عنوان کشیش مرکز ایمان، یک کلیسای جماعت چهل و پنج ساله در گلندیل، کالیفرنیا انتخاب شد. شبکه پخش ایمان اولین ایستگاه تلویزیونی مسیحی و اولین شبکه ای بود که برنامه بیست و چهار ساعته مسیحی را ارائه کرد. اسکات یک پخش زنده تلویزیونی شبانه را به شبکه، جشنواره ایمان اضافه کرد.

در سال 1983، شبکه دانشگاه شروع به پخش اولین شبکه تلویزیونی مذهبی بیست و چهار ساعته از طریق ماهواره به آمریکای شمالی و بیشتر مکزیک و کارائیب کرد. ایستگاه های تلویزیونی و رادیویی وابسته خدمات و آموزش های شبانه اسکات را پخش می کنند.

 

فعالیت ها و عضویت های بشردوستانه

فعالیت های خیریه اسکات شامل جمع آوری پول برای کتابخانه عمومی لس آنجلس و مرکز آبزیان رز بول در پاسادنا بود. علایق و عضویت های او عبارتند از:

 

کتابخانه مرکزی لس آنجلس Save the Books telethon
نایب رئیس هیئت مدیره مرکز آبزیان رز بول و یکی از مدیران موسس آن
عضو هیئت مدیره “Rebuild L.A.”
عضو بنیاد فیلاتلیس نیویورک

 

 

منبع : گوگلویکی پدیا | بیست میشم

 

سلام مجدد خدمت شما سروران | سایت بیست میشم همیشه در کنار شما بوده و هست و از شما تقاضامندیم در صورت داشتن سوال و راهنمایی با ما در ارتباط باشید. ( واتس آپ : 09111482708 )

 

 

 

مطلب مفیدی برای شما بود ؟ پس به اشتراک بگذارید برای دوستانتان
درباره این مطلب نظر دهید !
قالب فروش فایل

مطالب زیرا حتما بخوانید ...

همه چیز درباره قلمروی هیمه‌جی | 20 میشم

همه چیز درباره قلمروی هیمه‌جی | 20 میشم     همه چیز درباره قلمروی هیمه‌جی | 20 میشم   قلمروی هیمه‌جی (به ژاپنی: 姫路藩 Himeji-han) یک هان در ژاپنِ دورهٔ ادو بود. این هان با ولایت هاریما و ولایت بیچو (معادل امروزی: هیمه‌جی، هیوگو) مرتبط بود. در …

ادامه توضیحات

نامه‌ای به دخترم

کتاب

نامه‌ای به دخترم   نامه‌ای به دخترم نامه‌ای به دخترم (انگلیسی: Letter to My Daughter) سومین کتاب از مجموعه مقالات نویسنده و شاعر آمریکایی-آفریقایی تبار، مایا آنجلو است. تا زمان انتشار این اثر، آنجلو، دو کتاب دیگر از همین …

ادامه توضیحات

افسانه ارینب | 20 میشم

         دوستان گرامی وعزیز می توانید این مطلب را به صورت مستقیم از سایت بیست میشم استفاده بفرمائید.   افسانه ارینب | 20 میشم   عاشورا از نگاهی دیگر افسانه ارینب | …

ادامه توضیحات
قالب فروش فایل

محصولات زیرا حتما ببینید ...

0